SOLIDARUMO BĖGIMAS 2018

20181003_111828Kasmet prisijungiame prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamos akcijos „Solidarumo bėgimas“. Šio bėgimo metu parodėme savo gerumą. Susivieniję savo mažais  bėgtais žingsneliais prisidėjome kuriant gerovę atnaujinant vaikų dienos centrus Lietuvoje ir  įrengiant vaikų žaidimų aikšteles Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose.

Bėgime dalyvavo Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos ikimokyklinukai ir Magučių ugdymo skyriaus ugdytiniai. Visiems dalyviams, bėgusiems Solidarumo bėgime, buvo įteikta po Solidarumo diplomą – padėką už jų pastangas padėti vaikams.

Kiekvienas dalyvis turėjo kortelę, kurioje nurodė savo rėmėjus.

Dalyvavimas šioje akcijoje – tai tarsi ir pamoka, kaip reikia užjausti, padėti kitam, kuriam reikalinga mūsų visų pagalba. Labai norime, kad kiekvienas  vaikas būtų išgirstas!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Jurevičienė

Spa 13, 2018 | Kategorija: Renginiai