ATĖJIMO LAUKIMAS

78918078_549008589253055_879269054911610880_nDidžiosios šventės laukimo laikotarpiu Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus bendruomenė sulaukė garbingų ir labai laukiamų svečių: Zarasų Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebono kunigo dekano Vydo Juškėno, Diakono Dainiaus Kauniečio, Zarasų Santarvės pradinės mokyklos tikybos mokytojos Aurelijos Jakutienės ir pradinių klasių mokytojos Dalios Kukonenko su ugdytiniais. Dekanas pašventino ugdymo įstaigą, linkėjo visiems būti geriems, skleisti šilumą, domėjosi, ar vaikučiams patinka darželyje, ar laukia švenčių, vaikučiams padovanojo Šventąjį paveikslėlį, pedagogėms-2020 metų kalendorių, kuriame pažymėtos katalikų šventės.

Mokytojos Dalios Kukonenko ugdytiniai nudžiugino šiltųjų Švelnukų pasaka. Šilti Švelnukai – draugiškumo simbolis.  Tikybos mokytoja Aurelija Jakutienė įteikė po Švelnuką. Prisidėkime prie gerų jausmų sklaidos – negailėkime šiltų Švelnukų vieni kitiems! Kuo geresni esame, tuo daugiau teigiamų jausmų gauname.

Adventas ( lot. adventus reiškia „atėjimą“) – tai laikas, skirtas priminti apie buvimą kartu, artimojo pajautimą, laikas padėkoti, atsiprašyti ir susitaikyti. Dabar pats metas prisiminti amžinąsias, tikrąsias vertybes, apmąstyti, ką turėtume keisti savyje ir aplink save, kad kitais metais būtume laimingesni. Dėkojame visiems, kas buvo su mumis ir dovanojo šilumą ir švelnumą.

.

Soc. pedagogė Viktorija Bagdanavičienė