DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

sauktukas

Vadovaujantis 2020 m. lapkričio  6  d. Nr. V-2543 SPRENDIMU DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ Zarasų „Lakštingalos“ mokykloje ugdymas karantino laikotarpiu vyks laikantis nustatytų reikalavimų.

Karantino laikotarpiu nelankantiems darželio vaikams nereikia pristatyti jokių jų nebuvimo darželyje pateisinimo pažymų. Mokestis bus mokamas už lankytas dienas.

Specialiojoje lavinamojoje klasėje, socialinių įgūdžių grupėje ugdymas vyks  užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Lap 09, 2020 | Kategorija: Renginiai