DŽIAUGSMO DOVANA

Padėka..Wiliam Ward yra pasakęs:  „Jausti dėkingumą ir jo neišreikšti – tai tas pats, lyg supakuoti dovaną ir jos neįteikti“.

Labdaros ir paramos fondo „Išgirsk mane“ įkūrėjas Algimantas Dumbrava su fondo valdyba, kasmet pasveikina Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus lavinamosios klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo grupės ugdytinius. Šiais metais taip pat sulaukėme dovanos.

Labai džiaugiamės, kad Jūsų gerumo dėka mūsų mokiniai turės naują minkštą kampą poilsiui, laisvalaikiui praleisti. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą ir dovaną.

Linkime, kad Jūsų svarbūs darbai būtų sėkmingi, o Jums nestigtų jėgų ir sveikatos.

Socialinė pedagogė Viktorija Bagdanavičienė

Sau 07, 2021 | Kategorija: Renginiai