ĮDOMI IŠVYKA

82143696_543400059865151_3875390029593313280_nPakviesti vyresniosios bibliotekininkės Zinos Černovienės  sausio 9 dieną mes, Magučių ugdymo skyriaus mokiniai ir pedagogai, nuvykome į Zarasų viešąją biblioteką. Mus pasitiko bibliotekininkė Zina. Ji mus pakvietė į pojūčių kambarį. Susėdę, sugulę ant minkšto kilimo, tarp spalvotų pagalvėlių stebėjome keičiančius spalvą vaizdus, vaizdo medžiagą apie gamtą, povandeninį pasaulį.

Supratome, kad projektoriaus, garsų ir šviesos pagalba galima sukurti skirtingas aplinkas. Mokiniai gėrėjosi nuostabiomis spalvomis, plaukiojančiomis žuvimis. Ši audiovizualinių stimulų technologija leidžia susikurti norimą aplinką, ją valdyti, keisti ir taip stimuliuoti pojūčius, žadinti ar nuraminti emocijas bei mintis.

Vėliau vieni mokiniai šoko „Just dance“, kiti konstravo su magnetiniais konstruktoriais.

Ačiū bibliotekininkei Zinai už įdomų pasakojimą!

Mokytoja Jolanta Damaškienė

Nuotraukos Viktorijos Bagdanavičienės