KAS NAUJO ARBATOS KLUBE?

78930306_825365944554606_1646808139095343104_n „Saulės zuikučių" grupės vaikai susirinko vėl į Arbatos klubą. Tądien už lango buvo balta spindinti žiema. Pats laikas parašyti Kalėdų Seneliui laišką. „Popierinio" laiško rašymo pradžiamokslis: ką rašyti pirmiausia, kaip paklausti, ko palinkėti ir pan. Visų nuomonių kantriai išklausę, viską nuosekliai surašę (raštvedys-auklėtoja), savo vardus užsirašę, dar labai gražiai snaigėm ir širdelėmis apipavidalinę laišką įdėjome į didelį voką.

Padarę širdelei malonų darbą, pasirūpinome ir pilvuku. Užsikaitėme arbatinį, pasigaminome gardžios kakavos.

Kol kakava vėso, iš zefiriukų pasidarėme juokingą žmogeliuką. Kakavą su juo buvo smagu gerti ????. Pasistiprinę, nunešėme visi drauge laišką į paštą. Išsiuntėme. Šį kartą labai toli į Kanadą (adresą mums parūpino Adomo mama). Dabar nekantriai laukiame atsakymo.

„Saulės zuikučių“ grupės auklėtoja Vida Zamarienė

Gru 11, 2019 | Kategorija: Renginiai