LABDAROS IR PARAMOS FONDO ,,IŠGIRSK MANE“ DOVANOS PASIEKĖ MAGUČIŲ UGDYMO SKYRIŲ

20190117_102014Sausio 17 d. Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus lavinamosios klasės mokiniams buvo įteiktos kalėdinės dovanos. Jas įteikė Lietuvos Respublikos seimo narys,  labdaros ir paramos fondo ,,išgirsk mane“ įkūrėjas Algimantas Dumbrava, bei jo padėjėja – sekretorė Regina Račkauskienė ir fondo prezidentė Eglė Vaitkevičienė.

Mokiniams buvo padovanoti sėdmaišiai ir įvairios prekės keramikai.  Magučių ugdymo skyriaus pedagogės dėkoja  Zarasų labdaros ir paramos fondui ,,Išgirsk mane“ už prasmingas dovanas mokiniams.

Zarasų ,,Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus specialioji pedagogė Liuba Venediktova

Nuotraukos socialinės pedagogės Viktorijos Bagdanavičienės

Sau 21, 2019 | Kategorija: Renginiai