LAKŠTINGALOS DIENA 2022 M.

281542767_172903958456238_6796759743201965478_nTikrasis dėkingumas yra jaučiamas kasdien ir už mažus dalykus. Vakar, gegužės 25 d. šventėme „Lakštingalos dieną“. Tai buvo ta diena, kai mūsų bendruomenė norėjo išreikšti padėką kitiems už: tiesiog buvimą kartu, už padovanotą šypseną, už patarimus, už padarytus darbus. Šventės pradžioje buvo visi pakviesti į „Lakštingalos kelionę“.

 

Kelionės metu buvo pristatytos naujos, ir naujai atgijusios darželio kiemo erdvės. Prie sumanymų įgyvendinimo prisidėjo visa bendruomenė: vaikai, jų tėveliai, auklėtojos, kiti darbuotojai. Padėkos meduoliukai buvo įteikti: už nesuskaičiuojamus darbus – pagalbiniam darbininkui Valentinui, už mojuojantį žmogeliuką – Auro tėveliui Agniui, už sukurtą mobiliąją aplikaciją – Patricijos tėčiui, už emocijų parko idėją – Jorės mamytei Aleksandrai, už emocijų parko įgarsinimą – „Bitučių“ grupės ugdytinei Elzei, už kompostinės dėžės apipavidalinimą – Viltės mamytei Ingai, už ketureilį apie „šakeles ir lapelius“ – „Bitučių“ grupės ugdytiniui Nedui, už demonstracinius inkilėlius – Elijos tėčiui Valerijui, Tautvydo tėčiui Andriui, Gabrieliaus ir Vytautės tėčiui Vytautui.
Po neilgos kelionės, kiemeliuose tėvelių ir vaikučių laukė auklėtojos, kurios buvo parengusios po smagią užduotėlę. Kai kas išskubėjo, kai kas padirbėjo, o mes dar kartą dėkojame, už kiekvieną džiuginantį žodį, už nuoširdumą, už bendrystę ir draugystę.

 

 

 


Geg 25, 2022 | Kategorija: Renginiai
bottom