LAKŠTINGALOS DIENA

DSC01706Baigiantis mokslo metams labai norisi susiburti visai bendruomenei  ir pasidaryti šventę sau!

Jau tradicija tampanti „Lakštingalos“ dienos šventė sukvietė mažuosius ir jų tėvelius, kitus bendruomenės narius ne tik pasišokti, bet ir atskleisti kūrybinius gebėjimus.

Šventės sumanytojų norus padėjo išpildyti Zarasų kultūros centro kapelos „Čir vir vyrai“ nariai Gintaras Andrijauskas ir Artūras Laurikėnas. Jiems begrojant visi susirinkusieji šoko lietuvių liaudies šokius: „Graži mūsų šeimynėlė“,  „Šiaudų batai“, „Malūnėlis“, „Ciceliukė Marceliukė“, „Transveras“.

Nuotaikingai nusiteikusios  vedėjos, auklėtojos Audronė Talutienė ir Irena Andrijauskienė apipynė šventę skambiomis lietuvių liaudies patarlėmis ir priežodžiais apie lakštingalą bei kitus paukščius. „Boružiukų“ grupės ugdytiniai drauge su meninio ugdymo mokytoja Rima Vaickuviene pragydo skambiu paukščių choru. Tądien šios grupės vaikučiai buvo pasipuošę labdaros paramos fondo „Švieskime vaikus“ gauta ypatinga dovana – šiuolaikiškais stilizuotais tautiniais kostiumais, kurią gavome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga.

Linksmąjai šventės daliai pasibaigus, tėveliai su vaikučiais buvo pakviesti kūrybiniam darbui, kurio tikslas – greitai ir išradingai pagaminti paukštį iš jau suneštų gamtinių medžiagų. Kokių gražių ir kyrybingų paukštelių mes išvydome. Šie tikri meno kūriniai dar ilgai puoš mūsų darželio kiemą. Darbas nenuėjo veltui, už tai visi gavo po saldaus, gardaus, aguonomis ir cinamonu kvepiančio naminio pyrago kąsnelį.

Niekas neskubėjo skirstytis, nes visų dar laukė bendras pasisedėjimas, prie suneštų vaišių stalo, savo grupių aikštelėse.

Susirinkusiųjų nuotaikos ir laimingos akys išdavė, kad šventė pavyko! Ačiū visiems, kas sumanė, kas atėjo, kas pasveikino, kas vedė, kas grojo, kas šoko, kas kūrė, kas kepė, ir visiems visiems kas šypsojosi.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Jurevičienė

Geg 25, 2018 | Kategorija: Renginiai