MES ESAME ŠIANDIENOS PEPĖS

PicsArt_10-12-09.25.34

Šiais metais Solidarumo bėgimas buvo ypatingas. Prieš 75 metus pirmą kartą buvo išleista visų mažųjų mylima knyga apie šauniąją Pepę Ilgakojnę. Minėdami šią sukaktį „Astrid Lindgren“ ir „Save the Children“ tinklas inicijavo pasaulinę kompaniją „Šiandienos Pepė“. Prie šios ypatingos kampanijos jungėsi organizacija „Gelbėkit vaikus“ su Solidarumo bėgimu 2020. Magučių ugdymo skyriaus ugdytiniai ir visa bendruomenė labai džiaugėsi, kad jau 7 metus turi galimybę prisidėti prie kilnios iniciatyvos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamo Solidarumo bėgimo.

Solidarumo bėgimui ruošiamės visą savaitę, auklėtojos vaikučiams aiškino kas yra solidarumas, buvo išdalintos bėgikų kortelės. Mažieji bėgikai ieškojo rėmėjų. Mūsų šūkis „Būkim stiprūs kaip Pepė“ ir į svečius pakviesta Kūno kultūros ir laisvalaikio centro sporto trenerė Augustė Grinytė išjudino visus susirinkusius į renginį. Augustė mums padėjo siekti išsikelto tikslo, kartu mankštinomės, šokome, sportavome. Nepamiršome apibėgti ir solidarumo ratą aplink mokyklos teritoriją. Vaikučiai renginio metu buvo skatinami visuomet išlikti stipriems, bei solidarizuotis kilniems tikslams.

Surinkti pinigėliai už nubėgtus kilometrus buvo skiriami organizacijos „Gelbėkit vaikus“ remiamiems Lietuvos vaikų dienos centrams bei nuo karantino nukentėjusiems ir iš Ukrainos pabėgusiems vaikams.

Dėkojame Augustei už motyvaciją ir visiems aukojusiems geranoriškas aukas!!!

Renginį organizavo: Viktorija Bagdanavičienė, Rasa Astrauskaitė, Vanda Astrauskienė

Spa 12, 2020 | Kategorija: Renginiai