PAGRANDUK, TU ESI YPATINGAS…

83579237_198470587965304_5583457854167187456_o

Ar dažnai susimąstome, kokie ypatingi esame?.. Tikriausiai retai. Kiek iš mūsų pasakome – „Tu esi ypatingas“  – žmonėms, kurie yra šalia mūsų?…Tikriausiai mažuma. Tądien, visi išgirdome, kokie esame ypatingi. Ir šiuos žodžius mums ištarė Magučių ugdymo skyriaus, lavinamosios klasės vaikai, suvaidinę pasaką „Tu esi ypatingas“.

Išgirdus tokius žodžius, negali jaustis kitaip, todėl mūsų mažieji „Ežiukų“ grupės pagrandukai tapo atsaku šiems žodžiams ir pasijuto tokie ypatingi, jog žavėjo visus savo laisve, aktoriniais gebėjimais, susikaupimu ir vaikiškomis šėlionėmis inscenizuodami pasaką „Pagrandukas“.

Dėkojame Zarasų socialinės globos namų direktorei, Daivai Dūdėnienei, už šiltą žodį mūsų ypatingiesiems vaikams. Nuoširdų AČIŪ tariame gyventojams už ovacijas, kurios suteikė neapsakomai gausų pasitkėjimo jausmą vaidinusiems vaikams. Ir šiltą apkabinimą siunčiame mamytei, Birutei Paskačienei, kuri suorganizavo šį ypatingą rytmetį.

O kas pedagogui gali būti geriau, nei vaikučių pasiekimai, teigiamos emocijos, vaikų šypsenos. Tikriausiai tai ir yra mūsų tikslas…

 

Rasa Astrauskaitė

Viktorija Bagdanavičienė


Vas 03, 2020 | Kategorija: Renginiai

Apklausa

Ar pakanka informacijos apie įstaigos ugdymo organizavimą, ugdytinių saugumo užtikrinimą?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...
bottom