SAUSAININIS GIMTADIENIS

73271950_3234570376616115_8484374895843606528_nVis dar prisimenu smagias ir nuoširdžias akimirkas. Viena iš jų – tai mano gimtadienis ????. Taip! Kiekvienais metais jis būna smagus. O šiemet buvau netikėtai nustebinta savo grupės tėvelių išradingu sumanymu. Iš pat ryto visa mūsų "Saulės zuikučių" grupė buvo pakviesta į Zarasų profesinę mokyklą kepti sausainių.
Smagumas! Pirmasis džiaugsmas – kelionė autobusu ????.

O jau mokykloje saldūs, kruopštūs darbeliai – kočiojome tešlą, formavome sausainius, tepėme, kol kepė dainavome dainas ????, tada puošėme spalvotu glajumi ir pabarstukais. Ir galiausiai gėrėme gardų kompotą su skaniausiais pasaulyje sausainiais! ????
Štai toks sausaininis gimtadienis!
Ačiū tėveliams, vaikučiams ir visiems žmonėms, kurie padėjo įgyvendinti smagų sumanymą.

„Saulės zuikučių“ auklėtoja Vida Zamarienė

Lap 07, 2019 | Kategorija: Renginiai