ŠOKIO VIRUSAS

20210518_191635Ar kas galėjo pamanyti, kad virusas gali būti linksmas, judrus ir nuotaiką keliantis vyrukas!

Taip, taip… „Ežiukų“ grupės mergaitės jau susipažino su šiuo linksmuoliu. Jo vardas – „Šokio virusas“ ir jis užkrėtė visus „Sveikatiados“ dalyvius smagia nuotaika. Šis virusas, kaip ir visis kiti, palieka pėdsakus  visam laikui. Pradėjęs šokti – negali sustoti.

Labai mėgstame šokti ir mūsų imunitetas negalėjo kovoti su šiuo linksmuoliu, taigi  prisijungėme prie visos Lietuvos dalyvių ir tiesiog kartu su vaisais „sirgome“.

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos projektas. Jame organizuojami smagūs renginiai ir konkursai vaikams, kurių metu, vaikai plečia savo sveikatingumo žinias. Šis projektas yra mūsų pamėgtas ir stengiamės dalyvauti daugelyje veiklų, o ir konkursai mums yra nesvetimi. Taigi nutarėme sudalyvauti ir „Šokio viruso“ konkurse, kuriame iš 426 dalyvių, patekome į nugalėtojų penketuką.

Vaikams diegiame vertybes, kaip svarbu dalyvauti, mėgautis procesu, tačiau tapti laimėtojais yra neapsakomas jausmas, kuris kelia vaikų motyvaciją, pasitikėjimą savimi ir skatina svajoti.

Sulaukėme dovanėlių, kurios paskatins daugiau domėtis sveika gyvensena bei kasdien rūpintis savo sveikata. Na, o tėvelių pasididžiavimas savo mažaisiais ir vaikučių teigiamos emocijos – neįkainojamos…

 

http://sveikatiada.lt/virsus/sveikatiados-konkurso-sokio-virusas-laimetojai-440

Rasa Astrauskaitė


Geg 24, 2021 | Kategorija: Renginiai

Apklausa

Ar pakanka informacijos apie įstaigos ugdymo organizavimą, ugdytinių saugumo užtikrinimą?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...
bottom