SOLIDARUMAS MAGUČIŲ UGDYMO SKYRIUJE

20191003_102135Solidarumas – tai vieningumas, interesų bendrumas, bendra atsakomybė, draugiškumas. Visų šių savybių mokome savo mažuosius ugdytinius kasdieną.

Popiežiaus Pranciškaus žodžiai:       „Mylėkime ne žodžiu, bet darbu“, mus Magučių ugdymo skyriaus bendruomenę su vaikučiais pastūmėjo dalyvauti ir 6 – ajame Solidarumo bėgime.

Tradiciniu tapusiu Solidarumo bėgime Magučių ugdymo skyriaus ugdytiniai dalyvauja jau šeštą kartą. Dalyvaudami šiame projekte išreiškiame savo solidarumą vaikams, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centrų Lietuvoje vaikų gerovei užtikrinti, bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Dalyviai šiam renginiui ruošėsi: kūrė plakatą solidarumui išreikšti, ieškojo rėmėjų. Auklėtoja, Rasa Astrauskaitė, pasakojo vaikučiams kas yra solidarumas, darė mankštelę prieš bėgimą. Buvo nutarta, kad Solidarumo kilometras – tai apibėgtas vienas ratas aplink darželio teritoriją.

Spalio 3 dieną, pasiruošėme įveikti Solidarumo kilometrą. Visų bėgikų nuotaika buvo puiki,  bėgimo dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Surinkta suma 47,05 eur., pervesta į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ banko sąskaitą.

Dėkojame tėveliams, seneliams, broliukams, sesutėms ir visiems, kas prisidėjo prie paramos. AČIŪ už Jūsų jautrumą, supratimą ir nuoširdumą.

Socialinė pedagogė Viktorija Bagdanavičienė

Nuotraukos ikimokyklinio ugdymo mokytojos  Vandos Astrauskienės