„SPALVOTO SNIEGO KARALYSTĖ“

50485369_408222833282700_8212450053793513472_nŠiais metais žiemos gamta nuostabi. Kasdien ji  pateikia nepakartojamo grožio vaizdą, kaskart ragina išbandyti, atrasti, pažinti, džiaugtis.

Sausio 23 dieną, žiema drauge su auklėtojomis Vanda ir Svetlana  pakvietė Magučių ugdymo skyriaus vaikučius į „Spalvoto sniego karalystę“. Su „lūpomis“ vaikai su džiaugsmu stebėjo iš anksto užšaldytus ledo luitus. Tyrinėjo ledo savybes, išsiaiškino, kad ledas – kietas, skaidrus, šaltas, tirpstantis, o sniegas baltas ir purus.

Tyrinėjimą pakeitė meninė raiška. Vaikai piešė netradiciniu metodu ant sniego, ledo. Tokiu būdu darželio aplinka pražydo žiemos gėlėmis ir įvairiais ornamentais.

Buvo smagu stebėti, kaip vaikai draugiškai ir kruopščiai pylė sniegą į maišelius, po to pastatė nuostabią, spalvotą sniego pilį, kurią papuošė spalvotais ledo kubeliais – figūrėlėmis.

Šis paprastas, žiemiškas džiaugsmas nieko nekainuoja, bet vaikams padovanojo daug smagių akimirkų, teigiamų emocijų, pakvietė pasinerti į pažinimo paslaptis.

Magučių ugdymo skyriaus pedagogės

Sau 23, 2019 | Kategorija: Renginiai