SVARBI INFORMACIJA

logo

Vadovaujantis 2020 m.  rugpjūčio  17   d. Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų pakeitimo“ Nr.  V-1840:

1. Matuojama visų priimamų į įstaigą vaikų, juos atlydinčių asmenų, darbuotojų kūno temperatūra. Draudžiama ugdyme dalyvauti vaikams, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

2. Vaikai palydimi iki įėjimų į įstaigos/grupių patalpas. Lydintys asmenys privalo dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones. Išimtis taikoma naujokų tėveliams, kitiems atlydintiems asmenims. Jie gali vaikų adaptacijos laikotarpiu būti grupės patalpose, laikantis rekomenduojamų saugumo reikalavimų (dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones, laikytis atstumo).

3. Maksimaliai  išnaudojamos galimybės ugdymo organizavimui lauke.

4. Renginių, bendrų veiklų  organizavimas lauke, kai tarp dalyvių išlaikomas 1 metro atstumas, atsisakant masinių renginių.

5. Užtikrinamas vėdinimas ir patalpų išvalymas pasibaigus vienos grupės veikloms, kurios vyko bendrose patalpose: salėje, logopedų kabinete.

6. Užtikrinamas grupių patalpų, kabinetų vėdinimas ne rečiau kaip 5 kartus per dieną (jei dirbama patalpose).

7. Laikomasi padidintos higienos vežant vaikus mokykliniu autobusiuku. Tarp atskirų pavežimų atobusiukas valomas drėgnuoju būdu naudojant dezinfekcines priemones.

Rgp 19, 2020 | Kategorija: Renginiai