SVARBI INFORMACIJA: KOKIŲ SAUGUMO SĄLYGŲ REIKĖS LAIKYTIS DARŽELYJE?

 

sauktukasIkimokyklinis ugdymas vyksta kontaktiniu būdu, laikantis pagrindinių saugumo sąlygų.

Atstumų laikymasis. Darželyje užtikrinami maksimali grupių izoliacija, vaikai turi lankyti nuolatos tą pačią grupę, grupės veikla turi būti vykdoma taip, kad būtų išvengta skirtingas grupes lankančių vaikų kontakto. Pedagogai tą pačią dieną gali dirbti tik vienoje grupėje.

Srautų reguliavimas. Užtikrinami atvedamų vaikų su tėveliais srautai, kad būtų išvengta jų maišymosi. Atskiri  įėjimai į „Svirpliukų“ , „Zuikučių“, „Žvaigždučių“ grupes.  Įėjimai„ į  „Nykštukų“ ir „Drugelių“ grupes – pro pagrindinį II-ojo korpuso įėjimą, įėjimai į „Saulės zuikučių“, „Bitučių“, „Boružiukų“ grupes – pro pagrindinį I-ojo korpuso įėjimą. Lydintys asmenys dėvi nosį ir burną dengiančią kaukę.

Patalpos vėdinamos ir dezinfekuojamos. Dažnai liečiami paviršiai valomi ne rečiau kaip 2 kartus per dieną. Dažnai vėdinamos patalpos.

Stebima ugdytinių ir darbuotojų sveikata. Matuojama vaikų, vaikus atlydinčių asmenų ir į darbą atvykstančių darbuotojų temperatūra. Sergantys vaikai negali būti priimami.  Jei darbuotojui pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan., jis nedelsdami turi palikti  ugdymo patalpas.


Rgp 25, 2021 | Kategorija: Renginiai

Apklausa

Ar pakanka informacijos apie įstaigos ugdymo organizavimą, ugdytinių saugumo užtikrinimą?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...
bottom