SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS

svarbu

Nuo rugsėjo atsisakyta ugdymo įstaigoms skirtų medicininių pažymų (forma 094/a) medicininė pažyma (forma Nr. 094/a), kuria pateisinamas vaikų ir moksleivių neatvykimas į ugdymo įstaigą, ugdymo institucijoms nebeišduodama.

Bendru sutarimu, kol bus parengta ir patvirtinta bendra tvarka, dėl vaiko ar mokinių ugdymo įstaigoje praleistų dienų pateisinimo,  Zarasų rajono švietimo įstaigose, Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos ugdytinių tėvai (rūpintojai, globėjai) turi informuoti (telefoniniu skambučiu, sms žinute ar kt. bendravimo priemonėmis) grupių auklėtojas, susirgus vaikui. Tuomet už tas dienas, nereikės mokėti. Pateisinimai dėl ligos – Jūsų tėvelių atsakomybė.

Spa 22, 2019 | Kategorija: Renginiai