SVEČIAVOSI ZARASŲ ŠAULIAI

IMG_3249Kovo 14 dieną į Magučių ugdymo skyriaus specialiąją (lavinamąją) klasę atvyko Zarasų šaulių 7-osios kuopos „Vytis“ šauliai, vadovaujami kuopos vado Algirdo Guogio.

Kuopos vadas pasakojo, kad kiekvienas doras Lietuvos pilietis gali tapti nuo 11 metų amžiaus Šaulių sąjungos nariu. Šauliškoms idėjoms visoje Lietuvoje šiandien neabejingi beveik 11 tūkstančių piliečių. Lietuvos šaulių sąjunga siekia ugdyti pasitikinčius savimi, kūrybingus, motyvuotus ir drausmingus Lietuvos Respublikos piliečius, pasirengusius ginti Tėvynę, nelaimės atveju padėti kitiems. Mokiniai sužinojo apie šaulių veiklą, aprangą. Jaunuoliai demonstravo rikiuotės pratimus.

Vėliau pokalbis tęsėsi prie vaišių stalo. Mokiniams buvo įteikti lipdukai su Lietuvos simbolika.

Ačiū svečiams už įdomų pasakojimą ir dovanas. Ačiū direktoriaus pavaduotojai ugdymui, laikinai einančiai direktoriaus pareigas Rasai Jurevičienei už šį organizuotą susitikimą.

Mokytoja Jolanta Damaškienė

Kov 15, 2019 | Kategorija: Renginiai