50-MEČIO ŠVENTĖS DIENORAŠTIS

DSC0217850 – ečio savaitė prasidėjo kūrybiniais džiaugsmais, skirtais vaikams ir suaugusiems. „Nykštukų" ir „Žvaigždučių" grupės ugdytiniai sulaukė viešnios iš Zarasų meno mokyklos dailės skyriaus. Kai kurie iš karto ir pažino, kad tai mokytoja Petrutė. Be to, Petronė Sekonienė yra buvusi šio darželio darbuotoja. Čia ji dirbusi metodininke.

Pas vaikučius ji atėjo drauge su katinu „Murkliu" iš teatro. Katinėlis ir Petronė pamokė įvairiausių meno gudrybių, o vaikučiai džaiugėsi kūrybiniu procesu.

Sapneliui atkeliavus į mažųjų grupes, Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė auklėtojoms ir kitoms bendruomenės narėms suteikė daug kūrybinio džiaugsmo popietėje „Teptuko pokalbiai". Akvarėlinio popieriaus lape viens po kito gimė gražiausi kūriniai.

Esame dėkingi Petronei ir Gintarei už kūrybines dovanas.

Antradienis - džiaugsmo vaikams diena. Nuo 10 val. ryto salėje, kiekvienos grupės, nuo mažiausių iki didžiausių, laukė svečiai iš Lietuvos Broniaus Oškinio vaikų aviacijos mokyklos. Jie atvyko mūsų pasveikinti net iš Kėdainių. Svečiai pristatė „lakštingaliukams“  lėktuvėlį-treniruoklį „Tununukas“, leido vaikams pasijusti tikrais  lakūnais. Zarasų vaikų aviacijos atstovas Audrius Kuzma demonstravo mūsų smalsuoliams įvairiausius pultu valdomus „skraiduolius“. Susitikimo pabaigoje svečiai vaikams įteikė ne vieną dešimtį „Tununuko“ piloto pažymėjimų ir dar gavo dovanų po lėktuvėlį. Džiaugsmo diena baigėsi, bet įspūdžiai išliks ilgam.

Trečiadienis - „Svečių diena“. Pasveikinti, sulaukus gražaus darželio  jubiliejaus, susirinko gausus svečių būrys. Visų pirma, visų susirinkusiųjų laukė mažytė staigmena, kurią paruošė „Saulės zuikučių", „Bitučių", „Žvaigždučių", „Nykštukų" grupių auklėtojos ir vaikučiai. Susiskirstę į keturias grupes svečiai buvo pakviesti atlikti drauge su mūsų ugdytiniais jiems paruoštų užduočių. Vienems teko smagiai pašokinėti, kitiems – atlikti muzikinės dėžutės užduotis, tretiems – piešti, ketvirtiems – lipdyti iš naminio plastelino. Darbai vyko kuo puikiausiai, džiaugėsi maži ir dideli.

Po šios staigmenėlės visi susirinko į šventiškai išpuoštą salę. Čia, svečiams dar kartelį teko sugrįžti į džiaugsmingą vaikystę. Prisiminimus sužadino jų pačių nuotraukos iš senų vaikiškų albumų. Sulaukę pačių gražiausių ir šilčiausių sveikinimų, dovanėlių vaikams, išsiskyrėme su šypsenomis veide.

Ketvirtadienis - „Prisiminimų diena“. Ši diena prasidėjo šiltais apsikabinimais ir prisiminimais su darželyje dirbusiais darbuotojais.

Penktadienis – „Vaikų diena“. Ši diena prasidėjo nuostabiu koncertu „Vaikai – vaikams“. Mažuosius „lakštingaliukus“ sveikino: Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Pauliaus Širvio progimnazijos, meno mokyklos, „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų žemės ūkio mokyklos moksleiviai. Skambėjo dainos, gitaros melodijos, kanklių skambesys, išraiškingi žodžiai  ir nuotaikingi šokiai. Ir visa tai – dovana visam darželiui nuo vaikų, kurie mokosi  Zarasų miesto mokyklose. O koks gimtadienis be saldžios staigmenėles! Daug daug mažuliukų keksiukų mums užteko visiems, o juos padovanojo Zarasų žemės ūkio mokykla.

Galiausiai po pietų miegelio vaikučių laukė diskoteka. Ją vedė Zarasuose žinoma ir mylima Augustė Grinytė. Buvo linksma ir gera.

Ačiū visiems visiems už pagalbą, už gerą nuotaiką, už papuoštą darželį, už gražius žodžius, už finansinę paramą, ačiū, kad buvote drauge švenčiant Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos 50-metį!

Lap 26, 2018 | Kategorija: Renginiai