TRIUŠIUKŲ SLĖNYJE

IMG_9079
Paskutinį pavasario mėnesį skubame visur suspėti, kuo daugiau pamatyti ir patirti. Išeinantiems į priešmokyklinę klasę, darželis jau kelintus metus iš eilės dovanoja edukacinę išvyką. Šiemet pasirinkome „Triušiukų slėnį“.

Utenos rajone esančiame Triušiukų slėnyje gyvena ne tik triušiai: ūkio šeimininkai augina daug įdomių veislių (daugiausia – egzotiškai atrodančių) vištų, ožiukus, ponį, kuriuo vaikai mėgsta jodinėti, sportinį žirgą, stručius, nutrijas.

Apie daugelį čia gyvenančių gyventojų šeimininkas gali papasakoti daugiau nei šios srities profesionalai. Ypač apie triušius, kurių Triušiukų slėnyje yra net 43 veislės.
Triušius ten leidžiama maitinti žole, kuri auga prie narvo. Nuvykus ten šiltą dieną ir pasiėmus sumuštinių, galima ir užsimiršti, nes yra vaikams paruošta žaidimų aikštelė su batutu, nameliu, smėlio dėže, pavėsine, supynėmis ir visokiausiais žaislais. Ačiū už gražią dovaną  mūsų vaikučiams!

„Boružiukų“, „Drugelių“, „Ežiukų“ grupių ugdytinių tėveliai

Utenos rajone esančiame Triušiukų slėnyje gyvena ne tik triušiai: ūkio šeimininkai augina daug įdomių veislių (daugiausia – egzotiškai atrodančių) vištų, ožiukus, ponį, kuriuo vaikai mėgsta jodinėti, sportinį žirgą (juo jodinėti gali vyresni nei antrokai) ir du stručius – pastarieji yra vieni naujausių Triušiukų slėnio gyventojų.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/per-lietuva/vilniu-i-utenos-rajona-iskeite-lamauskai-ikure-vaiku-dievinama-turistini-kampeli-642-626789

Geg 25, 2018 | Kategorija: Renginiai