TRYS PARŠIUKAI IR PIRŠTUKAI

_DSC0011-1Pavasarišką trečiadienio rytą, nepabūgę krapnojančio lietučio, Vaikų literatūros skyriuje apsilankė darželinukai. Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniai bibliotekoje lankosi švęsdami draugų gimtadienius.

Žaislotekoje linksmai pažaidę, apžiūrėję naujus žaislus ir žaidimus kibo į kūrybinę veiklą. Klausydamiesi bibliotekininkės skaitomos pasakos apie tris paršiukus, vardijo paršiukų vardus, pasakojo iš kokių statybinių medžiagų jie statė namelius, kas nutiko vilkui.

Kurdami pasakos iliustracijas jos personažus piešė pirštukais. Raudonais dažais dažytą nykštį spaudė popieriaus lape, pieštukais piešė kojytes, ausis, akis, knysles, uodegas sukurdami pasakos personažus. Atspaudę geltoną saulutę, pieštukais nupiešė spindulius. Flomasteriais „sodino“ mišką, jame apgyvendino piktąjį vilką. Statė ir mūrijo namelius.

Piešinėliais galės pasidžiaugti bibliotekoje apsilankantys vaikučiai iki kovo 4 dienos.

Zina ČERNOVIENĖ,

Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Inesos DUMBRAVIENĖS

Vas 20, 2019 | Kategorija: Renginiai