VAIKŲ VELYKĖLĖS

SavaitIMG_5795ė po šv. Velykų – svarbi šventė, skirta patiems mažiausiesiems. Tai – Atvelykis, dar kitaip vadinamas vaikų Velykėlėmis.

Atvelykis yra Velykų šventės atspindys. Nors ši diena yra vadinama vaikų Velykėlėmis, tačiau ją gali švęsti kiekvienas, jeigu nori.

Mūsų mažųjų Velykėlės prasidėjo jau ketvirtadienį, kaip po pietų miegelio į darželio kiemą užsuko būrys kiškienių su staigmenomis. Kiekviena iš jų kvietė savo grupių erdvėse piešti, žaisti ir ridenti margučius.

Atėję pasiimti vaikučių tėveliai, mamytės prisijungė, taip nudžiugindami savo dukreles ar sūnelius.

Dėkojame idėjos sumanytojoms auklėtojoms: Daliai, Genovaitei, Ramunei ir visų grupių auklėtojoms, kurios padėjo šias idėjas įgyvendinti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Jurevičienė

Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/naujienos/997803/sia-diena-butina-susitikti-su-kriksto-vaikais-eksperte-ivardijo-priezasti

Bal 28, 2019 | Kategorija: Renginiai