VAISIUS IR DARŽOVES VALGOME KASDIEN

52908194_2277123815679918_2589707340655624192_n

Vasario 27 dieną „Saulės zuikučių“ grupėje nuo pat ryto girdėjosi smagus šurmulys. Rinkosi vaikučiai, rinkosi svečiai iš mūsų mokyklos Magučių skyriaus „Boružiukų“ grupės vaikai ir auklėtojos, nešini  įvairiausiais vaisiais ir daržovėmis. Visas gėrybes gražiai dėliojome ant stalo, rūšiavome pagal spalvą, dydį, grupę. Kalbėjomės apie jų naudą žmogui, kiek jų reiktų valgyti, kad būti sveikam. O, kad viliotų paskanauti ir būtų gardu, sumąstėme iš vaisių ir daržovių verti verinukus, dėlioti ežiukus, povą, laivą ir pan.

Visas šis užmanymas – tai „Sveikatiados“ iššūkis, kuriame mes dalyvaujame jau antrus metus. „Sveikatiada“ – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Šį kartą pagal „Sveikatiados“ planą pasirinkome „Sveikatiados maisto detektyvus“ – vaisius ir daržoves valgome kasdien. Sveikatiada – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos įgūdžių   programa  Susipažinę, apsižiūrėję ir pasiskirstę grupelėmis kibome į darbus. Vaikai entuziastingai ėmėsi kūrybinės veiklos: iš pasirinkto paveikslėlio žiūrėjo kokius ir kaip vaisius, daržoves verti, pjaustyti bei dėlioti. Rezultatai džiugino ir akis, ir gomurį. Smagu buvo drauge dirbti ir vaišintis.
„Saulės zuikučių“ auklėtoja V. Zamarienė

Kov 13, 2019 | Kategorija: Renginiai