VIEŠNAGĖ ZARASŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATE

46802638_559775074471105_2380745568113655808_nRudeninis lietus neišgąsdino ,,Nykštukų“ grupės vaikų, kurie nekantriai laukė išvykos į Zarasų rajono policijos komisariatą. Prie policijos komisariato vaikus pasitiko pareigūnas Liudas, mielai sutikęs parodyti ir papasakoti vaikams apie policijos pareigūnų darbą. Pirmiausia vaikai apsilankė šaudykloje, kurioje pareigūnai treniruojasi taikliai šaudyti. Vaikai susidomėję klausė, ar nesigirdi mieste, kai pareigūnai šaudo į taikinius. Pareigūnas, atsakingas už šaudymo pratybas, paaiškino, kam reikalingi apsauginiai akiniai, leido vaikams pasimatuoti ausines. Buvo nuostabos, kad užsidėjus ausines ,,dingo garsas“.

Sporto salėje vaikai sužinojo, kur treniruojasi policijos pareigūnai, vaikams labai patiko bokso pirštinės.

Apžiūrėjome policijos mašinas, pareigūnas parodė, kur šiose mašinose sodinami nusižengę žmonės, paaiškino, kodėl jungiamas garsinis signalas.

Ypač didelio susižavėjimo sulaukė policijos pareigūnų šuo. Vaikai stebėjo, kaip šis šuo atlieka dresūros komandas. Pareigūnas priminė, kaip reikia saugiai elgtis su šunimis.

Puiki išvyka, dėkojame policijos komisariato pareigūnams, norintiems ir mokantiems taip gražiai bendrauti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

,,Nykštukų“ grupės  auklėtoja Loreta Milkuvienė

Lap 26, 2018 | Kategorija: Renginiai