1,2 PROC. PARAMA

ZARASŲ „LAKŠTINGALOS“ MOKYKLAIPrašome paremti  Zarasų „Lakštingalos“ mokyklą skiriant 1,2% paramos gyventojų pajamų mokesčių sumos. Suteikta parama bus panaudota  vaikų ugdymo aplinkos  atnaujinimui.

Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išteklių. Jūs turite teisę nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jūsų manymu, labiausiai remtiną sritį.

Apsisprendę, kam suteiksite paramą, užpildykite  nustatytos FR0512 formos prašymą iki 2021 m. gegužės 3 d. (už 2020 metų mokestinį laikotarpį).

Prašymo formą (FR0512) galite užpildyti internetu  prisijungę prie  Elektroninės deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt/.

Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos privalomus laukelius:

5 Mokestinis laikotarpis – 2020

6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – pažymėkite varnelę.

E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190177179

E3 Mokesčio dalies paskirtis – Zarasų „Lakštingalos“  mokykla

E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2

E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio –galima pasirinkti iki 2024 m.

Dėkojame už Jūsų apsisprendimą paremti!

Bal 22, 2021 | Kategorija: Renginiai