SVEIKINAME LIETUVĄ JUDĖDAMI

davVasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Šią savaitę sėkmingai startavo mūsų projektas – ,,Sveikiname Lietuvą judėdami''. Laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, sugalvojome įvairių būdų, kaip  paminėti Lietuvos gimtadienį. Pirmiausiai įpareigojome darželio auklėtojas su vaikučiais sugalvoti ir pagaminti papuošimus lauko erdvei ,,Geltona, Žalia, Raudona“. Labai norime pasidžiaugti įstaigos pagalbiniu darbininku Valentinu, kuris iš sniego sukasė gražią pilį. Vaikai papuošė ją mažomis, pačių darytomis, Lietuvos trispalvėmis.

Šis projektas tęsis iki kovo 11 d.  Kiekvieną trečiadienį vaikučių lauks  nauji iššūkiai.

Pirmąjį trečiadienį kartu su muzikos vadove Rima, sportavome „geltonai“ „žaliai“ „raudonai“ salėje skambant  M. Mikutavičiaus ,,Trys milijonai“  bei  ,,Aš tikrai myliu Lietuvą’’ muzikai, taip dar kartą sustiprindami tautiškumo jausmą ir minėdami Lietuvos gimtadienį.

Tikimės, kad mūsų organizuotos veiklos palies vaikų širdeles, skatins domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

Tęsdami projektą, vasario 24 d. piešėme Lietuvą. Tėvynę piešėme, bandydami ją pavaizduoti  įvairiose erdvėse. Tik patys mažiausieji piešė savo grupėse. Pradėdami šią veiklą, į salę kvietėme po vieną grupę. Pirmiausia vaikai dainuodami prisiminė Lietuvos spalvas. Po to mankštinosi pagal  A.Sendžikienės dainą ,,Mano Lietuva‘‘. Vėliau klausydamiesi dainos, piešė Lietuvą ant tapetų, naudodami tris spalvas ,,geltona, žalia, raudona‘‘. Kuomet viso darželio grupių vaikai atliko šias veiklas,  surengėme parodą. Labai dėkojame visoms grupėms už aktyvų dalyvavimą ir nuostabius piešinius, kurie suvirpino širdį bei leidžia dar stipriau pajausti tautiškumą.

Baigdami savo projektą, aktyviai sportavome. Pradėjome nuo mažiausiųjų Nors nedrąsiai, bet ir jie bandė žaisti su balionais ir lankais, kūrė savo žaidimo taisykles.  Didesniems pratimai sunkėjo. O vyriausieji lenktyniavo estafėtėse. Nugalėjo draugystė ir geros emocijos. Visos grupės buvo apdovanotos už aktyvų dalyvavimą. Didelis AČIŪ visiems.

 

Projekto organizatorės: Ramunė Dainienė, Laima Astrauskienė, Rima Vaickuvienė

 


Kov 10, 2021 | Kategorija: Renginiai

Apklausa

Ar pakanka informacijos apie įstaigos ugdymo organizavimą, ugdytinių saugumo užtikrinimą?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...
bottom